Šodien vārda dienas svin: Fanija, Vēsma

Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļa turpina darbu

Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienības Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļa 2019./2020.mācību gadā turpina īstenot profesionālās ievirzes izglītības programmu 20V 21100, Vizuāli plastiskā māksla. 5 gadu apmācības periods.

Audzēkņi apgūst  mācību priekšmetus:  zīmēšanu, gleznošanu, kompozīciju, veidošanu, darbu materiālā, mākslas valodas pamatus.

Šogad Mākslas nodaļā mācās 25 audzēkņi, vecumā no 7 līdz 15 gadiem. Šajā septembrī mācības uzsāka 9 jauni skolēni. Mācību slodze pieaug no 4 mācību stundām nedēļā līdz 10.

Katru gadu nodaļā ir divas mācību darbu skates-decembrī un maijā, kuras var apmeklēt ikviens interesents. Skolas telpās pastāvīgi  ir apskatāmi audzēkņu diplomdarbi.

Vecāku līdzmaksājums ir 5 eiro mēnesī.

Vizuāli plastiskās mākslas nodarbībām ir piešķirts budžets mācību materiāliem.

Skola iesaistās, veicina un atbalsta izglītojamo dalību valsts un starptautiskā mēroga organizētajos konkursos. Audzēkņu sasniegumi iepriekšējā mācību gadā:

Gleznošanas konkurss VILNIS LIELUPĒ. Lauris Lapsa -1.vieta

Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss TU ESI PUTNS. IRBĪTE. Irbe Zvirgzda-2.vieta

Raivis Reinfelds -3.vieta, Ketija Feldmane- atzinība.

Vizuālās mākslas konkurss PRIEKULES IKARS. Rasa Zvirgzda-atzinība

Starptautiskais šķiedrmākslas konkurss SKAŅU PALETE. Rasa Zvirgzda- veicināšanas balva.