Šodien vārda dienas svin: Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Mentālās veselības konference (ieraksts)

Mentālās veselības konference (ieraksts)

Mentālās veselības konference jauniešiem un viņu vecākiem!

Dati liecina, ka pandēmijas laikā mentālā veselība jauniešu vidū ir krietni pasliktinājusies, negatīvi ietekmējot jauniešu akadēmiskos un personīgos sasniegumus. Arī viena no jauniešu organizācijas Klubs “Māja” šī gada prioritātēm ir Latvijas jauniešu mentālā veselība. Strādājot ar šo jautājumu, šogad 15.janvārī tika organizēta konference, kurā tika runāts par dažādām, ar mentālo veselību saistītām tēmām. Konference norisinājās attālināti un pašlaik tās ieraksts ir pieejama organizācijas Facebook lapā šeithttps://fb.me/e/1jrXJVFMu.

Zemāk  konferences programmu, kurā var atrast tieši sev interesējošu tēmu. Iekavās redzēsiet laikus, no kuras minūtes katra tēma sākas, kā arī visu runātāju vārdus un pieredzes.

Dāniels Liecis
jauniešu organizācijas Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai aktivitāšu koordinators.
https://www.klubsmaja.lv/