Šodien vārda dienas svin: Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Lepojamies

Lepojamies!

2024. gada 7. martā mūsu skolas 4. klases meitenes piedalījās Bauskas novada izglītības iestāžu 4. klašu matemātikas olimpiādē.
Sveicam Bauskas novada matemātikas olimpiādes uzvarētāju Kristu Koroļovu – iegūta atzinība! Paldies par piedalīšanos olimpiādē Šeilai Graviņai!
Paldies skolotājai Antrai Zelmenei par darbu!

2024. gada 29. februārī 2. klases skolēni piedalījās Bauskas novada izglītības iestāžu 2. klašu izglītojamo konkursā “Prātnieks 2024” .
Sveicam konkursa uzvarētāju Martu Brezinu – atzinība!
Paldies par piedalīšanos Kristianam Koroļovam!
Paldies skolotājai Initai Pičuginai par darbu!

2024. gada 8. februārī notika 8. – 9. klašu izglītojamo Latviešu valodas un literatūras olimpiādes novada posms. Lepojamies un sveicam Robertu Griķīti, kurš ieguva 1. vietu un ir uzaicināts uz latviešu valodas un literatūras olimpiādes valsts posmu.
Paldies skolotājai Dacei Krastiņai par darbu!

2024. gada 8. martā skolēni piedalījās Bauskas novada izglītības iestāžu 5. – 8.klašu matemātikas olimpiādē.
Paldies par dalību olimpiādē:
Liliānai Kauzai
Vikijai Auziņai
Beātei Brezinai
Loretai Jonašku
Viktorijai Beitiņai Ševčenko
Paldies skolotājai Žannai Matulēvičai un skolotājai Dagnijai Černajai par darbu!

Paldies par piedalīšanos 5.-6.klašu Latviešu valodas un literatūras olimpiādes
novada posmā
Emīlijai Ūdrei
Martai Januško
Sofijai Jutus
Paldies skolotājai Lindai Strautiņai par darbu!

Paldies par piedalīšanos!