Šodien vārda dienas svin: Georgs, Jurģis, Juris

“Labo darbu nedēļa 2015”

“Labo darbu nedēļa 2015”

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau septīto gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa”– nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus. “Labo darbu nedēļa 2015” ievada gatavošanos Latvijas valsts simtgadei un tiek organizēta sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju.
Palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik ļoti nozīmīgi grūtākos brīžos. Palīdzība vairo arī prieku un gandarījumu pašam palīdzētājam. Palīdzot var atrast jaunus draugus, sadarbības partnerus un idejas tālākiem darbiem. “Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Šogad mūsu skola arī iesaistās “Labo darbu nedēļā”. Palīdzēsim Jelgavas dzīvnieku patversmei, pensionāriem, sakopsim kapus.