Šodien vārda dienas svin: Lolita, Vitolds

Konkursa “Gada skolēns 2017” noslēguma pasākums

Konkursa “Gada skolēns 2017” noslēguma pasākums

11.maijā Rundāles pilī tika sveikti Rundāles, Bauskas un Iecavas zinošākie, radošākie un aktīvākie jaunieši. Pilsrundāles vidusskolu konkursā pārstāvēja Daila Brigmane (8.kl.), Lana Zeltiņa (11.kl.) un Mārtiņš Čerļenoks (11.kl.). Starpnovadu konkursa “Gada skolēns 2017” vidusskolas grupā galveno godalgu un titulu ieguva Mārtiņš Čerļenoks. Viņam ir augsti sasniegumi mācību darbā, iegūtas pirmās vietas starpnovadu bioloģijas un fizikas olimpiādēs un otrā vieta valstī zinātniski pētniecisko darbu konkursā. Mārtiņš dejo tautisko deju kolektīvā “Madaras”, spēlē pūtēju orķestrī “Bauska”. Viņš aktīvi piedalās daudzos skolas projektos, palīdz gatavot skolas pasākumus. Rundāles pilī Mārtiņu sveica vecāki, skolotāji un Rundāles novada domes pārstāvji.