Šodien vārda dienas svin: Lolita, Vitolds

Karjeras dienas pasākums “Profesijas novadā”

Karjeras dienas pasākums “Profesijas novadā”

29.maijā skolā tika organizēta karjeras diena “Profesijas novadā”.
Vidusskolēniem bija iespēja apmeklēt Rundāles novada domi, tikties ar tās darbiniekiem. Bija iespēja uzklausīt arī bijušos absolventus, tagad jau studentus. 1.-2.klases devās uz Rundāles bibliotēku, lai iepazītos ar bibliotekāra darba pienākumiem. Ar Rundāles pils muzeja plašo un daudzveidīgo profesiju klāstu iepazīties varēja 7. un 4.klases. Mazmežotnes muižu izstaigāja 6.klases audzēkņi. Hotel “Rundāle” un Retro automobiļu kolekciju apskatīja 3.klašu skolēni.
Astotās klases izglītojamie devās uz Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines struktūrvienību, kur nedaudz praktiski iedzīvojās viesmīļa un auto atslēdznieka amatā. Bet 5.klases skolēniem bija ekskluzīva iespēja R.Šmita mammas vadībā no māla gatavot vāzes.
Paldies, visiem, kas palīdzēja skolēniem šajā dienā vairāk uzzināt un praktiski darboties!