Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Kampaņa “Inženieris sākas ar citronu”

Kampaņa “Inženieris sākas ar citronu”

Kampaņas “Inženieris sākas ar citronu” ietvaros aicinām 5.-9. klašu skolēnus individuāli vai komandā līdz diviem dalībniekiem no 29. aprīļa līdz 17. maijam iegūt no augļiem vai dārzeņiem elektroenerģiju, iemūžināt eksperimentu video, ielādēt savā Youtube.com kanālā un reģistrēties IZV mājaslapā. Reģistrētie video 18. maijā tiks publicēti IZV facebook.com lapā, nododot tos skatītāju balsojumam, kas noslēgsies 24. maijā. Žūrijas vērtējumam savukārt visi video tiks nodoti 25. maijā un izvērtēšanas process ilgs līdz konkursa noslēgumam 29. maijam. Eksperimentu autori, kuri iegūs lielāko žūrijas atzinību un skatītāju simpātijas, dāvanā saņems bezvada portatīvos skaļruņus un austiņas.
Vairāk http://www.izv.lv/uzlade-izv/
Konkursa video https://www.youtube.com/watch?v=T0iiWrz027U
Māris Purviņš – RTU Inženierzinātņu vidusskolas direktora vietnieks izglītības jomā
Kronvalda bulvāris 1, Rīga, LV-1010 Tālr. 67089787