Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Jauns projekts

Vai jūs zinājāt, ka
jaunatnes starptautisko programmu aģentūra apstiprinājusi Rundāles novada domes iesniegto projekta pieteikumu „Mēs esam TE.LV!”, kas tiks īstenots no aprīļa līdz septembra beigām, paredzot plašu aktivitāšu klāstu jauniešu pilsoniskās aktivitātes un piederības sajūtas stiprināšanai.
Projekta mērķis: Veicināt Rundāles novada jauniešu piederības sajūtu savai valstij un novadam, stiprināt paaudžu saiknes, kā arī veicināt vispusīgu personības attīstību, organizējot neformālās mācīšanās aktivitātes un īstenojot Rundāles novada Jauniešu centra pasākumus. Aktivitātes tiks īstenotas sadarbībā ar Rundāles novada jauniešu nevalstiskajām organizācijām.
Un piektdien, 9.septembrī, mūsu vidusskolēniem bija dota iespēja aktivitātes „ Dzīvā bibliotēka” ietvaros  tikties ar rakstnieku un žurnālistu Ikaru Piebalgu. Lai  gan grāmatu „ Melu sindikāts” izlasījusi bija tikai diskusijas vadītāja bibliotekāre A.Ramane, radās priekšstats par reālistiski baigu nākotnes vīziju Latvijā. Iespējams- neticība un šoks (negribētos domāt, ka vienaldzība)  bija tik liela, ka jaunieši tā arī neiesaistījās sarunā. Bet padomāt gan ir par ko!

Skolotāja L.Feldmane