Šodien vārda dienas svin: Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Iniciatīva “Kontakts”

Iniciatīva izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam “Kontakts”

Pilsrundāles vidusskolas skolēnu pašpārvalde ir pieteikusies iniciatīvai izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam “Kontakts”. Iniciatīva “Kontakts” tiek īstenota Jaunatnes politikas valsts programmas ietvaros. Tajā būs iespējams stiprināt skolas pašpārvaldes attīstību, sekmēt jauniešu aktīvu pilsonisko līdzdalību, veicināt prasmes atpazīt un novērst mobingu, kā arī veidot atbalstošu un cieņpilnu skolas vidi.

“Kontakts” ietvaros mūsu skolas pašpārvaldes jauniešu komanda 3 cilvēku sastāvā kopā ar skolotāju A.Vangali no 19.marta līdz 21.martam piedalās trīs dienu mācībās par līdzdalību un iniciatīvu projektu rakstīšanu un piedalās ideju projektu konkursā, lai padziļinātu savas zināšanas par līdzdalību, novērtētu situāciju savā izglītības iestādē, kā arī apmainītos ar idejām un veiksmīgi varētu izstrādāt projekta pieteikumu.

Detalizētāka informācija par programmu ir pieejama tīmekļa vietnē www.jaunatne.gov.lv sadaļā “Iniciatīva izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam “Kontakts”