Šodien vārda dienas svin: Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Karjeras diena skolā

Karjeras diena skolā

15.02.2024. Pilsrundāles vidusskola viesojās Rīgas Stradiņa Universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledža. Tikšanās laikā 11.-12. Klašu skolēniem bija iespēja uzzināt par Koledžu, par studiju un mācību programmām, radot izpratni par katras profesijas specifiku un nepieciešamajām zināšanām un kvalitātēm, kā arī bija iespēja uzdot jebkuru sev interesējošu jautājumu un uzreiz saņemt atbildi. Šis ir lielisks veids, kā uzzināt par studiju iespējām un saprast, vai medicīna ir tā nozare, kurā turpmāk attīstīties profesionālā līmenī. Atbildes sniedza cilvēki, kuriem ir ilggadēja pieredze un zināšanas ne tikai izglītības, bet arī medicīnas nozarē- savas nozares profesionāļi.

Skatīt foto reportāžu!