Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Iepirkts jauns sporta inventārs novada izglītības iestādēm

Iepirkts jauns sporta inventārs novada izglītības iestādēm

Preses relīze
15.10.2014.

Rundāles novada izglītības iestādēm – Pilsrundāles vidusskolai, tās struktūrvienībām Bērsteles un Svitenes skolām, kā arī pirmsskolas izglītības iestādei „Mārpuķīte” – projekta „Sporta inventāra iegāde Rundāles novada vispārējās izglītības iestādēs” ietvaros iegādāts jauns sporta inventārs.

Pilsrundāles vidusskolas audzēkņiem turpmāk būs pieejami jauni šķēpi, barjeras, atsvari, gumijas, volejbola, pludmales volejbola un basketbola bumbas. Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienībām Bērsteles un Svitenes skolām iegādāts aprīkojums pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem – vingrošanas soli, pievilkšanās stienis, paklāji, aprīkojums līdzsvara, izturības trenēšanai, augstlēkšanas statīvi, basketbola, volejbola, badmintona aprīkojums, stafešu aprīkojums, aprīkojums bērnu drošībai un inventāra uzglabāšanai.
Savukārt PII „Mārpuķīte” projekta ietvaros iegādāts āra inventārs, atbilstoši katram vecumposmam baseina inventārs peldētprasmju attīstībai, tostarp, baseina peldētapmācības aprīkojums, kā arī dažādu sporta aprīkojums – lecamauklas, futbola, basketbola bumbas, barjeras, līdzsvara slēpes, līdzsvara baļķi ar arku, liānu un līdzsvara tiltiņu.
Inventāra iegāde finansēta no Izglītības un zinātnes ministrijas valsts budžeta līdzekļiem programmas „Sports” ietvaros. Kopējās projekta izmaksas sastāda 11 000,00 EUR lielu summu (50% no kopējās projekta summas 5500 eiro apmērā), kā arī ar Rundāles novada domes līdzfinansējumu – 50% apmērā no kopējās projekta summas. Projekts „Sporta inventāra iegāde Rundāles novada vispārējās izglītības iestādēs” tika realizēts līdz 2014.gada 15.septembrim.

Kristīne Kociņa,

Sabiedrisko attiecību speciāliste