Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Ģimenes dienas pasākums Pilsrundāles vidusskolā

Ģimenes dienas pasākums Pilsrundāles vidusskolā

Maijā, kad visapkārt ziedu paklāji, jautri trallina putni un saule tik mīlīgi silda, svinam Ģimenes dienu. Tie ir svētki mammām, vecmāmiņām, tēviem – mūsu vismīļākajiem, labākajiem un jaukākajiem cilvēkiem. Katra sākums ir ģimene. Viņa – sargā, auklē, lolo un visa laba mācītāja. Ir grūti pateikt vārdos to mīlestību, ko ģimene iesēj bērna sirsniņā. Ir svarīgi sajust stipro plecu, palīdzīgu roku, mīļu glāstu, noraušot asariņu uz vaiga.
Par godu Ģimenes dienai katru gadu maija sākumā Pilsrundāles vidusskolas skolēni savām ģimenēm dāvā krāšņu koncertu. Koncertu parasti vada kāds no vidusskolēniem. Pasākuma apmeklētājus priecē mūsu interešu izglītības kolektīvi: sākumskolas un pamatskolas kori, tautas deju kolektīvs „Madaras”. Koncertu papildina bērnu deklamētie dzejoļi. Atmosfērā valda daudz sirsnīgu, pozitīvu un mīlestības pilnu emociju, jo dziesmas un dejas tiek izpildītas no visas sirds, līdz ar to dāvana ģimenēm ir izdevusies godam.
Pasākuma noslēgumā vecākiem bija tikšanās un saruna ar psiholoģi Antu Zoliņu un izglītojoša lekcija par atkarību izraisošajām vielām.