Šodien vārda dienas svin: Georgs, Jurģis, Juris

Bērsteles skolas 1.b klase Rīgā

Bērsteles skolas 1.b klase Rīgā

25. februārī 1.b klase piedalījās BJC rīkotajā forumā „Skolēni eksperimentē”. Iegūstot pateicību un uzslavas rakstu, skolēni saņēma dāvanā iespēju par brīvu apmeklēt Latvijas Dabas muzeju.8.maijā skolēni devās nopelnītajā ekskursijā. Gida pavadībā tika apmeklētas visas muzeja ekspozīcijas. Vislielāko izbrīnu un pārsteiguma momentus skolēnos izraisīja ekspozīcijas: ”Pasaules zīdītāji”, „Latvijas zīdītāji”, „Paleontoloģijas ekspozīcija”, „Zemes un biosfēras evolūcija”. Pēc muzeja skolēni apskatīja Brīvības pieminekli, apmeklēja Doma laukumu, kā arī īsi iepazinās ar Kara muzeja eksponātiem. Apbrīnojot Rīgas torņus, mazie ekskursanti nodziedāja mūzikas stundās apgūto dziesmu „Rīgas gaiļi”. Ekskursija bija kā vizuāls papildinājums apgūtajam. Daugavas krastmalā satika “Lielo Kristapu”, pamāja ar roku Gaismas pilij, bet Rīgas pils fonā tapa jaukas fotogrāfijas. Ar jaunām zināšanām un iespaidiem no Latvijas galvaspilsētas skolēni devās mājup. Paldies Pilsrundāles vidusskolas direktorei Andai Liškauskai par atbalstu!

Skolotāja – Līga Bajāre