Šodien vārda dienas svin: Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Gada skolēns 2016

Gada skolēns 2016

7.aprīļa pēcpusdienā Pilsrundāles vidusskolā norisinājās konkursa “Gada skolēns 2016” noslēguma pasākums. Kopumā tika apbalvoti un sveikti 18 skolēni.
Skolēni tika vērtēti trīs jomās – mācību darbs, pašizpausmes un radošā aktivitāte, iekšējās pasaules izkopšana. Sasniegumi mācību programmas apguvē; zināšanas par savu novadu, valsti, sasniegumi skolas, novada un valsts mācību priekšmetu olimpiādēs; radošo un fizisko spēju attīstīšana un sasniegumi interešu izglītības grupās, izpratne par augstākajām morāles vērtībām, spēja novērtēt un izjust skaisto (eseja); radošās izpausmes un sevis prezentēšana (prasmju demonstrējumi un vizītkarte); iesaistīšanās sabiedriskajā dzīvē un labdarībā.
Titulu “Gada skolēns 2016” sākumskolas grupā ieguva Kitija Ivanova un Maruta Opočkina.
Titulu “Gada skolēns 2016” pamatskolas grupā ieguva Alise Šveda un Eva Reinfelde.
Titulu”Gada skolēns 2016″ vidusskolas grupā ieguva Mārtiņš Čerļenoks.
Bauskā mūsu skolu pārstāvēs Eva Reinfelde un Mārtiņš Čerļenoks.

Vēlam viņiem veiksmi.

Pasākuma attēli pieejami šeit: