Šodien vārda dienas svin: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

DOMĀTS DARĪTS RADĪTS

DOMĀTS DARĪTS RADĪTS

DOMĀTS DARĪTS RADĪTS ir labo ideju un darbu akselerators – izglītojoši radošā darbnīca, kas notika diennakts garumā 27.-28. novembrī Bauskas Bērnu un jauniešu centra Multimediju telpā. Tās ir 24 radošas stundas, kurās tika rosinātas idejas un plāni jauniešu iniciētiem projektiem 2016. gadā, kad Bauskas Bērnu un jauniešu centrs svin savu 50 gadu jubileju.
15 jaunieši no Bauskas un Rundāles novada tika sadalīti jauktās grupās. Grupas izveidoja trīs projektus: Multimēdiju Studija, Starpskolu attiecības un pasākumu aktualizēšana jauniešiem. No Rundāles novada akseleratora piedalījās Pilsrundāles vidusskolas 10. klases skolniece Dita Liepiņa.
Akseleratorā varēja smelties daudzas interesantas idejas un pieredzes gan priekš mācībām un sabiedriskās dzīves skolā, gan arī tālākai nākotnei.

Dita Liepiņa