Šodien vārda dienas svin: Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

„Diena skolēna dzīvē” – jaunais poļu un latviešu skolēnu sadarbības projekts

„Diena skolēna dzīvē” – jaunais poļu un latviešu skolēnu sadarbības projekts

No 9.līdz 13.maijam Pilsrundāles vidusskola un astoņas Rundāles novada ģimenes uzņems poļu skolēnus no Jāņa Pāvela II ģimnāzijas Gļiņankā.  Tikšanās mērķis – turpināt sadraudzību un īstenot kopīgā projekta „Diena skolēna dzīvē” pirmo posmu.
Lai Pilsrundālē veiksmīgi ritētu darbs, projektā iesaistītie 20 poļu un latviešu skolēni pirms šīs tikšanās rakstīja īsus skečus par savu skolas dzīvi, veidoja video. Nākošais solis- scenāriju tulkošana no latviešu un poļu valodas angļu valodā. Darbu projekta dalībniekiem būs jāizpilda no 10.-12. maijam Pilsrundālē.
Visa nedēļa sola būt notikumiem un aktivitātēm piesātināta: viesi un mājinieki ne tikai vingrināsies tulkošanas prasmē, bet arī dosies ekskursijā, piknikā, apskatīs Rundāles pili, darbosies radošajā darbnīcā, dejos un dziedās.
Divas dienas skolā un Rundāles pašvaldībā viesosies Viazovņas pašvaldības vadītājs, kā arī Jāņa Pāvela II ģimnāzijas direktore.
Projekta noslēguma posms ir ieplānots septembra beigās Polijā. Tad mūsu skolas projekta dalībnieki dosies uz Gļiņanku, lai kopā ar poļu draugiem veidotu nelielu uzvedumu par tēmu „Diena skolēna dzīvē”.