Šodien vārda dienas svin: Egils, Egīls, Nauris

Comenius projekts Spānijā

Comenius projekts Spānijā

No 3. līdz 9. novembrim Pilsrundāles vidusskolas Comenius projekta „Vēl viena zvaigzne Eiropai” darba grupas 5 skolēni – Laura Bistrova, Dace Degole, Rudīte Matilde Rukse, Airita Švāģere, Dāvis Tarvāns un  skolotājas Lilita Lauskiniece, Aina Simonova uzturējās Spānijas pilsētā El Ejido, kur dzīvo un Fuente Nuevas skolā mācās mūsu kopīgā projekta sadarbības partneri un draugi spāņi. Šī jau bija trešā visu piecu valstu projekta dalībnieku tikšanās klātienē, kuras laikā jaunieši un skolotāji īstenoja plānotās projekta aktivitātes, proti, tika rediģēti mūzikla dziesmu teksti, sacerēta mūzika dziesmām, kā arī tika strādāts ar teātra skatuves kustībām un horeogrāfijas improvizācijām.
Bez tam tika plānota tālākā projekta norises kārtība, jo nākamā tikšanās ir paredzēta skolotājiem no 3. līdz 6. decembrim Polijā.