Šodien vārda dienas svin: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

Biznesa ideju hakatons „TO BE’’

Biznesa ideju hakatons „TO BE’’

Pilsrundāles vidusskolas 12.klases skolēnu 2 komandas šodien devās uz Biznesa ideju hakatonu „TO BE’’ Rīgā , lai pierādītu, ka jaunieši var radīt inovatīvas un orģinālas ilgtspējīgas biznesa idejas diennakts laikā.  2024. gada 25.-26. janvārī Biznesa augstskola Turība Biznesa inkubators un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts organizē ilgtspējīga  biznesa ideju hakatonu “To Be”, kurā jaunieši iegūs ne tikai vērtīgas zināšanas par uzņēmējdarbību, bet arī radīs paši savas unikālās biznesa idejas vai risinājumus problēmsituācijām.

Konkursa mērķis: atbalstīt drosmīgu, uz ilgtspējīgas attīstības orientētu biznesa ideju autorus un pierādīt, ka noteiktā  laika posmā ir iespējams radīt oriģinālas biznesa idejas.

Konkursa norises vieta –  Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatora telpās,  Graudu ielā 68A, Rīga, LV – 1058.

Turam īkšķus par mūsējiem!

Mūsu komandas puiši noskaņoti optimistiski!