Šodien vārda dienas svin: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

Ārpusstundu pasākumu plāns aprīļa pirmajā nedēļā

Ārpusstundu pasākumu plāns aprīļa pirmajā nedēļā

4.aprīlī Pilsrundāles vidusskolā  notiks tikšanās  ar Bauskas novada nepilngadīgo lietu inspektori. Inspektore stāstīs par elektroniskajām cigaretēm. Šāds  smēķēšanas veids kļūst aktuāls jauniešu vidū. Slimību profilakses un kontroles centra pētījums liecina, ka 22 procenti skolēnu ir pamēģinājuši smēķēt elektronisko cigareti. Tie gan ir 2011. gada dati.

7.aprīlī plkst. 14.00 Pilsrundāles vidusskolā notiks konkursa „Gada skolēns 2016”noslēguma pasākums.  Pasākumā tiks apbalvoti un godināti mūsu skolas skolēni. Uz pasākumu tiek aicināti skolēni, vecāki, skolotāji. Pasākums mūsu skolā notiek jau trešo gadu.

8.aprīlī Pilsrundāles vidusskolā notiks sadancis 3.-4. klasēm. Pie mums ciemos atbrauks dejotāji no Vecumnieku un Bauskas novada. Katrs kolektīvs izdejos trīs dejas.