Šodien vārda dienas svin: Liāna, Lilija

Tikšanās ar rakstniecēm

9.decembrī 7. – 9. klašu skolēni tikās ar latviešu fantāzijas žanra rakstniecēm Lauru Dreiži un Lauru Vilku. Abas autores raksta bērniem un jauniešiem aizraujošus piedzīvojumus kuros, līdzās cilvēkiem, darbojas vampīri, pūķi un citas mistiskas būtnes. Tikšanos iesāka skolotāja L.Feldmane ar ļoti interesanto ieskatu fantāzijas literatūrā, pievēršot lasītāju uzmanību vietām, no kurām sākas piedzīvojums. Tās var būt visdažādākās: vannas ūdens noteces caurums, stacijas ēkas siena, lieli akmeņi, meža ieloks, jūras mala utml. Arī divas skolnieces A.Šveda un K.Ārente bija sagatavojušas savu apskatu par vampīriem un pūķiem fantāzijas literatūrā. Tikšanās bija noslēdzošā Pilsrundāles bibliotēkas projektā “Rakstnieki Rundālē” 2, kuru finansiāli atbalstīja Valsts Kultūrkapitāla fonds un Rundāles novada dome.

Pasākuma fragmenta video saite ir šeit: