Šodien vārda dienas svin: Mirta, Ziedīte

5. un 10. klases uzņemšana skolas kolektīvā

No 23.-26.septembrim 10. un 5.klasei notika „iesvētības”. Pasākums ilga veselu nedēļu, kuras laikā 5.klasei bija jāizpilda dažādi uzdevumi – jāspēlē florbols, jāsaliek puzles noteiktā laika sprīdī, jāskaita alfabēts angļu valodā, jāsauc cenas pārtikas produktiem, kurus var iegādāties skolas kafejnīcā, kā arī jāspēlē spēle ”Vai Tu esi gudrāks par piektklasnieku?” Arī 10.klase neiztika bez pārbaudījumiem, jo 11.klase bija izdomājusi kādu aktivitāti katrai dienai. Vienu dienu 11.klase sasēja divu 10.klases skolēnu rokas un viņiem ar sasietam rokām bija jāsēž mācību stundās, citu jāizkrāso šablons, kurus beigās saliekot kopā izveidojās ģērbonis. „Iesvētību” noslēguma dienā 10.klase spēlēja ”Dullo desmitnieku” un ”Vai Tu esi gudrāks par piektklasnieku?” Liels paldies 6. un 11. klasei par ieguldīto darbu pasākuma organizēšanā.