Šodien vārda dienas svin: Fanija, Vēsma

Ziemassvētku koncerts “Mēs svinam svētkus!”

Ziemassvētku koncerts “Mēs svinam svētkus!”

2023.gada 20.decembrī ar skaistu koncertu mūs iepriecināja Mūzikas un mākslas skolas Mūzikas nodaļas audzēkņi un pedagogi. 

Lai uz svētkiem nokļūtu,  Gatis sagatavojis skaņdarbu “Jaunais ritenis”. Kora klases meitenes Odrija, Keita, Annemarija, Karlīna, Juta, Paula, Šeila un Emīlija skolotāja Aināra Pilverta vadībā muzikāli izstāstīja, kā Pičus gatavojas svētkiem. Viņu priekšnesumā dzirdējām arī “Dzeņa Toma dziesmu “ un “Eža dziesmu”. Meitenes padomājušas par vizuālo noformējumu, kas radīja klausītājiem jaukas emocijas.

  

Kura gan svētku balle var iztikt bez Pelnrušķites? Sofija ar savu ģitāras spēli “uzbūra”mums Plnrušķīti.

 

Jaunie ģitāisti – Alekss, Ralfs un Kristiāns, kuri tikai pirmo gadu apgūst šī instrumenta spēli, rādīja 4 mēnešos apgūto. Dzirdējām gan tradicionālo “Zvaniņš skan” gan Popūriju un arī Etīdi.

Rihards pirmos soļus sper saksofona spēlē. Skolotāja Aigara Čudara vadībā viņš apguvis “Allegreto”.

Iļja un Ervīns radīja ziemasvētku kluso noskaņu, atskaņojot “Andantino” un “Klusa nakts”.

4. klavierspēles klases audzēkne Marta kopā ar skolotāju Inetu Pilverti aicināja mūs ieklausīties J.S. Baha skaņdarba “Prelūdija” liegajās skaņās.

Artūrs muzicēja kopā ar savu ģitārspēles skolotāju Aigaru Vitišķi. Dueta izpildījumā dzirdējām tradicionālo ziemassvētku dziesmu “Klusa nakts, svēta nakts”. 

Agris atskaņoja “Ariettu”, kas tulkojmā nozīmē – maza ārija ar dziesmas raksturu.

20. dembra diena nebija pārāk gaiša un saulaina. Marta Vanesa  ar savu spēli ( saksofons) atgādināja , kāda sajūtas ir “Miglainā dienā” . Martai Vanesai  2024. gada sākumā jāpārstāv mūsu skola Valsts konkursā pūšaminstrumentu spēlē. Turēsim īķšķus!

Lai mūsu svētki būtu arī dejiski, Gatis un Emīls atskaņoja “Vācu deju”.

Koncerta noslēgumā, svētku svinēšanas izskaņā ,  pedagogi Ineta, Ainārs, Aigars un Aigars bija sagatavojuši jautru priekšnesumu, kur izskanēja gan latviešu gan ārzemju populāras ziemassvētku dziesmas. “Zvaniņš ska” aizrāva līdzi visus klausītājus kopīgā dziesmā. Pedagogi katrs pārstāvēja savu instrumentu – Ineta – klavieres, Aigars Č. – saksofonu, Aigars V. – ģitāru un Ainārs dziedāšanu.

  Paldies skolas direktorei Daigai Sakai par jaukiem vārdiem, atbalstu! Paldies bērniem, kuri saņēma arī Pateicību par dalību koncertā un, protams, viņu vecākiem!

 

MMS struktūrvienības vadītāja – Ineta Pilverte