Šodien vārda dienas svin: Georgs, Jurģis, Juris

Viesojas vokālā grupa “Latvian Voices”

Viesojas vokālā grupa “Latvian Voices”

3.decembrī Pilsrundāles vidusskolā viesosies vokālās grupa “Latvian Voices” pārstāves.
Vokālā grupa “Latvian Voices” kopš savas dibināšanās 2009. gadā ir pārstāvējusi Latviju, piedaloties starptautiskos festivālos un vairākkārtīgi plūcot uzvaras laurus starptautiskos konkursos. Deviņu gadu laikā grupas dalībnieces ir uzkrājušas milzīgu pieredzi, skolojoties pie pasaules labākajiem a cappella mūzikas speciālistiem. Kopš 2011. gada “Latvian Voices” ir kļuvusi par profesionālu grupu, kas koncertē daudzviet pasaulē un sniedz vokālās meistarklases. Grupas uzkrātās pieredzes rezultātā dalībnieces ir izstrādājušas īpašu vokālās tehnikas pilnveidošanas metodi, kuru atzinuši daudzi “Latvian Voices” sniegto meistarklašu apmeklētāji ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.
Meistarklašu rezultātā dalībnieki būs iepazīstināti ar vokālo spēju attīstīšanai noderīgiem uzdevumiem, tiks veicinātas iemaņas vokālajā improvizācijā, aranžēšanā, ritma un groove elementu pielietojumā savā repertuārā. Dalībnieki būs guvuši ieskatu a cappella mūzikas pasaules ainā, kā arī atpazinuši būtiskākās atšķirības starp kora un ansambļa dziedāšanu.