Šodien vārda dienas svin: Ainārs, Uva, Zigfrīds

Valsts konkursa pūtējiem II kārta Jelgavas mūzikas vidusskolā

Valsts konkursa pūtējiem II kārta Jelgavas mūzikas vidusskolā

Katru gadu tiek rīkoti Valsts konkursi mūzikas skolu audzēkņiem dažādās specialitātēs. Šogad šāds konkurss tika rīkots pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles audzēkņiem. No katras skolas jāizvirza vismaz viens audzēknis uz II kārtu, kur satiekas jaunie mūziķi no Zemgales, Vidzemes, Kurzemes, Rīgas.

Zemgales reģiona mūzikas skolām konkursa II kārta tika organizēta no 29. līdz 31. janvārim Jelgavas mūzikas vidusskolā. Kopā konkursā pieteikušies bija 164 dalībnieki no 15 reģiona skolām.

Arī mūsu skola tika pārstāvēta! 31.janvāra pēcpusdienā devāmies uz Jelgavu. Jaunie saksofonisti iedalīti 3 vecuma grupās, Martas grupā spēlēja 12 dalībnieki. Marta Vanesa Blūdža saksofonu apgūst 2. gadu pie skolotāja Aigara Čudara. Gatavoties tik svarīgam konkursam ir liela atbildība, prieks par iespēju muzicēt Jelgavas mūzikas vidusskolas koncertzālē, uztraukums, spēlējot nopietnai žūrijas komisijai. Marta veiksmīgi tika galā ar šo uzdevumu.

Kā jau pirms lieliem koncertiem ierasts, notiek ģenerālmēģinājumi. Šāds ģenerālmēģinājums 25. janvārī notika Jelgavas mūzikas vidusskolā, kur satikās jaunie saksofonisti “Sadraudzības koncertā”, kurš nu jau kļuvis par ikgadēju tradīciju.  Paldies Jelgavas mūzikas vidusskolas skolotājam Artūram Sebrim par koncerta organizēšanu! Paldies mūsu skolas skolotājam Aigaram Čudaram, kurš iesaistīja arī Martu!

Koncertā nospēlēts! Konkurss ir noslēdzies! Pieredze ir gūta!

Gaidām nākošos konkursus, koncertus!

Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienības MMS vadītāja,

arī Martas koncertmeistare Ineta Pilverte