Šodien vārda dienas svin: Alfs, Bernadeta, Mintauts

Rundāles novada izglītības iestādēm jauns sporta inventārs

Rundāles novada izglītības iestādēm jauns sporta inventārs

Preses relīze
11.06.2014
.

Rundāles novada izglītības iestādēm tiks iepirkts jauns sporta inventārs

Šovasar Rundāles novada izglītības iestādēm tiks iegādāts  jauns sporta inventārs 11 000 eiro vērtībā. Inventāru plānots iegādāties projekta „Sporta inventāra iegāde Rundāles novada vispārējās izglītības iestādēs” ietvaros.
Pilsrundāles vidusskolā tiks iegādāts jauns vieglatlētikas inventārs – šķēpi, barjeras, atsvari, gumijas, iepirktas volejbola, pludmales volejbola un basketbola bumbas. „Minēto inventāru paredzēts izmantot ne tikai sporta stundu ietvaros, bet arī interešu un profesionālās ievirzes izglītības nodarbību laikā, sekmējot pusaudžu un jauniešu iesaistīšanos sporta aktivitātēs ārpus obligātās izglītības apguves programmas,” skaidro Rundāles novada domes projektu speciāliste Laura Ārente.
Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienībām Bērsteles un Svitenes skolām tiks iegādāts aprīkojums pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem – vingrošanas soli, pievilkšanās stienis, paklāji, aprīkojums līdzsvara, izturības trenēšanai, augstlēkšanas statīvi, basketbola, volejbola, badmintona aprīkojums, stafešu aprīkojums, aprīkojums bērnu drošībai un inventāra uzglabāšanai.
Savukārt PII „Mārpuķīte” projekta ietvaros plāno iegādāties āra inventāru, atbilstoši katram vecumposmam baseina inventāru peldētprasmju attīstībai, tostarp, baseina peldētapmācības aprīkojumu, kā arī dažādu sporta aprīkojumu – lecamauklas, futbola, basketbola bumbas, barjeras, līdzsvara slēpes, līdzsvara baļķis ar arku, liāna, līdzsvara tiltiņš.
Inventāra iegāde finansēta no Izglītības un zinātnes ministrijas valsts budžeta līdzekļiem programmas „Sports” ietvaros (50% no kopējās projekta summas 5500 eiro apmērā), kā arī ar Rundāles novada domes līdzfinansējumu – 50% apmērā no kopējās projekta summas.
Projekts „Sporta inventāra iegāde Rundāles novada vispārējās izglītības iestādēs” tiks realizēts līdz 2014.gada 15.septembrim.

Kristīne Kociņa,
Sabiedrisko attiecību speciāliste