Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Rīgas ZOO Svitenes skolai

Rīgas ZOO Svitenes skolai

Pagājušā gada nogale izrādījās ļoti saspringta, jo čaklās rociņas bija kopā salasījušas pat vairāk nekā 8250 kilogramus ozolzīļu. Kopā tas ir vairāk nekā 1,7 miljoni ozolzīļu. Kamēr to visu sašķiroja, pāržāvēja, jo, lai arī rudens bija sauss un zīles tiešām nāca kvalitatīvas, tomēr nācās veikt vēlreizēju žāvēšanu. Citādi visas jūsu un mūsu pūles būtu sapelējušas. Toties tagad zoodārza iemītnieki gan Rīgā, gan arī filiālē Cīruļi cītīgi kraukšķina zīles, ka šņakst vien un saka visiem vēlreiz lielumlielo PALDIES!
Čaklākajiem lasītājiem Rīgas Zoodārzs un Zoozīļuks dāvina bezmaksas zoodārza apmeklējumu līdz 2014. gada 30. jūnijam. Jūs varat apciemot dzīvniekus vai nu Zoodārzā Rīgā vai arī filiālē Cīruļi. Iepriekš apmeklējumu lūdzam pieteikt pa pateicībā norādīto telefonu vai e-pastu. Lai varētu saņemt un izmantot dāvanu, Jums jāizdrukā pielikumā esošā Pateicība un jāuzrāda tā zoodārza kasē.