Šodien vārda dienas svin: Eduards, Edvards, Varis

Pilsrundāles vidusskolas sadarbības projekts

No 11. līdz 15. maijam Pilsrundāles vidusskolā  viesojās 15 poļu skolēni un 2 skolotājas no Jana Pavla ģimnāzijas. Ar šo skolu mūs vieno draudzības saites kopš 2012.gada, kad mūsu mācību iestādes iesaistījās  Comenius projekta īstenošanā.
Šī ir pirmā  mūsu abu skolu sadarbības projekta tikšanās, kuras laikā bija kopīgas mācību stundas projekta dalībniekiem, gadskārtu, svētku un tradīciju kalendāra veidošana, keramikas darbnīca, latviešu nacionālo ēdienu gatavošana, ekskursijas un daudz kas cits. Šīs tikšanās mērķis bija iepazīstināt ar mūsu tradīcijām, izzināt un  saskatīt kopīgo, kā arī atšķirīgo poļu un latviešu kultūrās.
No Pilsrundāles vidusskolas sadarbības  projekta grupas darbā bija iesaistījušies skolēni no 8., 9. un 10.klasēm,  skolotājas I.Saltā, A.Vasiļevska, A.Vangale, D.Saka, A.Simonova. Sadarbības  projekta nedēļas  pasākumu plānošanā un sagatavošanā neatsveramu palīdzību ir sniegusi skolas direktore A.Liškauska.

A.Simonova