Šodien vārda dienas svin: Fanija, Vēsma

Pilsrundāles vidusskolas jaunieši ēno novada uzņēmumos un iestādēs

Pilsrundāles vidusskolas jaunieši ēno novada uzņēmumos un iestādēs

4.septembrī Rundāles novadā notika Ēnu diena, kurā jauniešiem tika dota iespēja  iepazīt vietējo uzņēmēju un iestāžu darbu. Jauniešiem tika piedāvāts gūt priekšstatu par darbu Rundāles pils muzeja Zinātniskās restaurācijas nodaļā, kā arī iekšējās drošības dienestā un iepazīt sarkofāgu restaurācijas procesu. Varēja ēnot uzņēmēju Solveigu Ikerti, kas vada individuālo uzņēmumu „Novads” un vairāk uzzināt par šūšanu. Jaunieši, kurus interesē pedagoģija,  ēnoja pirmskolas izglītības iestādes „Mārpuķīte” un speciālās pirmskolas izglītības iestādes „Saulespuķe” audzinātājas. Rundāles novada domē ēnas pieteicās izpilddirektoram Aigaram Sietiņam, pašvaldības policijas inspektoram Mārtiņam Brikeram, sabiedrisko attiecību speciālistei Kristīne Kociņai un projektu speciālistei Laurai Ārentei.
Ēnu diena tika organizēta projekta “AIZIET” ietvaros. Savukārt, projekts „AIZIET!” tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.