Šodien vārda dienas svin: Fanija, Vēsma

Panākumi sportā!

FK Rundāle jaunie futbolisti iegūst pieredzi un izcīna godalgotās vietas Rundāles atklātajā čempionātā telpu futbolā!

26. martā Pilsrundāles vidusskolas sporta zālē norisinājās Rundāles atklātais čempionāts telpu futbolā, kurā piedalījās arī mūsu skolas audzēkņi, gados jaunie mūsu vietējā futbola kluba FK Rundāle futbolisti. Kopā mūsu klubu pārstāvēja 4 komandas, un 3 no šīm komandām izcīnīja godalgotās vietas, demonstrējot labu sniegumu un lielu cīņas sparu. Īpašie turnīra viesi bija futbola kluba “TFK Lats” pieaugušo komanda, kas turnīra ietvaros aizvadīja draudzības spēles ar visām mūsu jaunajām komandām. FK Rundāle futbolisti turpina gatavošanos nākamajiem turnīriem, kas norisināsies 15. aprīlī Pilsrundālē, un 26. aprīlī Jelgavā.

Mūsu turnīra gadalgoto vietu ieguvēji:

1.vieta – FK Rundāle (J)

Roberts Ribikausks (Vārtsargs)

Jānis Strelēvics (Komandas kapteinis, aizsargs)

Renāts Anspoks (Aizsargs)

Maksims Dviņaņinovs (Uzbrucējs)

Ričards Daniels Amoliņš (Uzbrucējs)

2.vieta – FK Rundāle (M)

Marks Abražūns (Komandas kapteinis, vārtsargs)

Mareks Abražūns (Aizsargs)

Kārlis Kaulenis (Aizsargs)

Edvards Kaulenis (Uzbrucējs)