Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Panākumi sportā!

Panākumi sportā!

Kristiāna Anspoka izcīna sudraba medaļu meiteņu dubultspēlēs Latvijas čempionātā galda tenisā B grupā.

9.-10. aprīlī Kuldīgā norisinājās Latvijas Republikas jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā B grupā (2007. gadā dzimuši un jaunāki). Ar panākumiem startēja arī Bauskas BJSS galda tenisa audzēkņi, kas kopumā izcīnīja 5 medaļas. Divu dienu čempionāts izvērtās ar skaistām spēlēm bagāts, netrūka arī intrigu un sensāciju. Kristiāna Anspoka demonstrēja kvalitatīvu spēli, un spēja uzveikt pretinieces, kas ir pieredzes bagātākas par viņu. Turnīra astodaļfinālā Kristiāna demonstrēja pārliecinošu spēli, un ar rezultātu 3:1 uzveica pieredzējušo Montu Milzeri (Dartija). Turnīra ceturdaļfināla spēlē bija iespējama sensācija pret vienu no turnīra favorītēm Heti Heteri Zāģeri (Dartija), kurā Kristiāna pēc setiem atradās vadībā ar rezultātu 2:0, bet beigu beigās spraigā cīņā iecavniece spēja atgūties un izcīnīt uzvaru ar rezultātu 3:2. Kopumā Kristiānai čempionātā izcīnīta 6. vieta meiteņu vienspēlēs, kas ir ļoti labs rezultāts. Meiteņu dubultspēlēs Kristiāna spēja demonstrēt tikpat pārliecinošu sniegumu, un kopā ar Elīzu Manavicku (Bauskas BJSS) izcīnīja sudraba medaļas.

  • Kristiāna Anspoka (Bauskas BJSS)
  1. vieta meiteņu dubultspēlēs kopā Elīzu Manavicku (Bauskas BJSS).
  2. vieta meiteņu vienspēlēs.

 

Bauskas BJSS komanda gatavojas nākošajam turnīram, Latvijas čempionātam A grupā (2003. gadā dzimuši un jaunāki) vecuma grupā, kas norisināsies 30. aprīlī Iecavā.

 

9.-10. aprīlī Kuldīgā norisinājās Latvijas Republikas jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā B grupā (2007. gadā dzimuši un jaunāki). Ar panākumiem startēja arī Bauskas BJSS galda tenisa audzēkņi, kas kopumā izcīnīja 5 medaļas. Divu dienu čempionāts izvērtās ar skaistām spēlēm bagāts, netrūka arī intrigu un sensāciju. Kristiāna Anspoka demonstrēja kvalitatīvu spēli, un spēja uzveikt pretinieces, kas ir pieredzes bagātākas par viņu. Turnīra astodaļfinālā Kristiāna demonstrēja pārliecinošu spēli, un ar rezultātu 3:1 uzveica pieredzējušo Montu Milzeri (Dartija). Turnīra ceturdaļfināla spēlē bija iespējama sensācija pret vienu no turnīra favorītēm Heti Heteri Zāģeri (Dartija), kurā Kristiāna pēc setiem atradās vadībā ar rezultātu 2:0, bet beigu beigās spraigā cīņā iecavniece spēja atgūties un izcīnīt uzvaru ar rezultātu 3:2. Kopumā Kristiānai čempionātā izcīnīta 6. vieta meiteņu vienspēlēs, kas ir ļoti labs rezultāts. Meiteņu dubultspēlēs Kristiāna spēja demonstrēt tikpat pārliecinošu sniegumu, un kopā ar Elīzu Manavicku (Bauskas BJSS) izcīnīja sudraba medaļas.

Kristiāna Anspoka (Bauskas BJSS)

  1. vieta meiteņu dubultspēlēs kopā Elīzu Manavicku (Bauskas BJSS).
  2. vieta meiteņu vienspēlēs.

Bauskas BJSS komanda gatavojas nākošajam turnīram, Latvijas čempionātam A grupā (2003. gadā dzimuši un jaunāki) vecuma grupā, kas norisināsies 30. aprīlī Iecavā.