Šodien vārda dienas svin: Bārbala, Līksma

Nopelnīts brauciens uz BRISELI

Trīs dienas Briselē pie eiroparlamentārieša R. Zīles- tāda ir Ditas Liepiņas balva par uzvaru konkursā „ Cilvēki- Latvijas novadu dārgumi”, ko organizēja Latvijas Okupācijas muzejs un atbalstīja Eiropas Parlamenta deputāti Artis Pabriks, Sandra Kalniete, Krišjānis Kariņš un Roberts Zīle.
Ko tas prasīja no 12.klases skolnieces? Atļaušos atbildēt pati:

• patiesu ieinteresētību par savas dzimtas vēsturi,
  • daudz, daudz, daudz laika vācot, apkopojot, sakārtojot materiālu,
  • prasmes veidot videosižetu,
  • neatlaidību neskaitāmas reizes labojot un uzlabojot, un pārlabojot savu veikumu,
  • radošumu, drosmi un pārliecību par sava darba nozīmīgumu.

Kādas atziņas es guvu, sekojot līdzi darba procesam un vērojot Ditas prezentāciju par darbu?

• mēs, lauku vidusskola, esam lieli sava varēšanā,
  • mums ir patiesi izcili, radoši skolēni,
  • ja ir motivācija, ir arī pozitīva prasmju dinamika.

Vēlos piebilst, ka darbu konkursam iesūtīja arī 7.klases skolnieces Kristīne Bitaine un Kitija Gāže- meitenēm tā ir laba pieredze.
Citā konkursā- “100 vēstures mirkļi novadā – vietas un cilvēki”, ko organizēja Eiropas parlamenta deputāte Inese Vaidere, piedalījās arī 12.klases skolnieks Mārtiņš Čerļonoks, kurš uz Briseli gan nebrauks, bet savu novadu godam prezentēja valsts līmenī.
Jā, un Ditas darbu visi var apskatīt http://okupacijasmuzejs.lv/konkurss/atklaj-dargumus/
Ar patiesu lepnumu par saviem audzēkņiem- skolotāja Līga Feldmane