Šodien vārda dienas svin: Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Mūsu skolēni piedalījās Latvijas skolu 66. spartakiādes finālturnīrā dambretē

Mūsu skolēni piedalījās Latvijas skolu 66. spartakiādes finālturnīrā dambretē

6.aprīlī mūsu skolēni piedalījās Latvijas skolu 66. spartakiādes finālturnīrā dambretē, kurš notika Bauskā. I. Ūdra audzēkņi startēja vairākās vecuma grupās.

Vislabākos sasniegumus guva vidējā grupa (U-16) un jaunākās grupas meitenes (U-14), izcīnot 2. vietu. U-16 komandā bija O. Skadorva, V. Kozlova, R. Bondarčuks un D. Jurago, bet U-14 komandā L. Puntuze, D. Degole, un L. Krūmiņa.
Ļoti labi sasniegumi arī jaunākās grupas zēniem(U-14), izcīnot 3. vietu Latvijā. Komandā spēlēja E. Jurago, N, Opočkins, J. Lekāvičs.

Pirmo reizi šādās sacensībās piedalījās arī visjaunākās grupas zēni un meitenes . Zēni( Ņ. Skadorva, V. Sujetins, V. Puntuzis) ieguva- 4. vietu, bet meitenes (L. Rozenberga, A. Strautniece, J. Bičevska)- 7. vietu.

Paldies skolotājam I. Ūdrim un skolēniem par izcilajiem sasniegumiem.