Šodien vārda dienas svin: Egils, Egīls, Nauris

Marta mēneša mirkļi Mūzikas un mākslas skolā

Marta mēneša mirkļi Mūzikas un mākslas skolā

2.-31.03 – Pakrojas gleznošanas studijas un Mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde “Ziedi un taureņi” apskatāma novada domes JZ, atklāšanas vakarā papīra taureņu sarežģītas izgriešanas meistarklasi lietuviešu gleznošanas studijas dalībniekiem vadīja skolotāja G.Šurna, audzēkņu apgleznota zīda darbiņus sagatavot palīdzēja skolotāja G.Novika.

09.03.    – Vecāku sapulce Svitenes muižā.

11.marts 15.00-18.30 – Tērpu mākslinieces Sarmītes Freimanes lekcija- praktikums „Tērpu vēsture” 1.daļa Svitenes muižā, kurā piedalījās Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas audzēkņi.

13.martā klavierspēles klases audzēkne Sofija Mežkaze piedalījās Jelgavas Mūzikas vidusskolā konkursā “Mūzikas varavīksne”.Sveicam Sofiju un skolotāju Solveigu Selgu ar dalību konkursā, spēlējot ļoti sarežģītus skaņdarbus! Paldies par drosmi!

13.martā vizuāli plastiskās mākslas nodaļas audzēkņi, kuri piedalījās starptautiskajā konkursā “Es dzīvoju pie jūras”, devās kopā ar pedagogiem braucienā uz Jūrmalu.Brauciens bija ne tikai mūsu darbiņu izstādes atklāšanas apmeklējums Līvu akvaparkā, bet arī veltījums Aspazijas 150-gadei, tāpēc devāmies pa Aspazijas takām Jūrmalā- uz Aspazijas māju, uz Mākslinieku namu, uz Jūrmalas muzeju.Visemocionālākā bija viesošanās Aspazijas mājā, kuras vadītāja krāsaini un ierosinoši stāstīja par Aspazijas dzīvi.Pēc šāda stāstījuma Dubultu jūrmalā tapa smilšu darbs- veltījums Aspazijai.Tad arī bija klāt izstādes “Es dzīvoju pie jūras” atklāšanas brīdis, savu izlikto darbiņu meklēšana plašajā darbu klāstā!Tad- gandarīti par skaisto laiku un redzēto, devāmies mājup!

Brīvdienu nedēļa arī tika aizvadīta visai intensīvi- mūzikas nodaļas pedagogi strādāja ar audzēkņiem, kuriem ir kavētas stundas slimības vai kādu citu iemeslu dēļ, gatavoja audzēkņus konkursiem, visi pedagogi tikās sapulcē, kurā apspriedām MMskolas aktuālākos jautājumus, bet vizuāli plastiskās mākslas nodaļas pedagogi un audzēknes Irbe Zvirgzda, Kitija Škapare un Liliāna Indāne 19.martā devās uz Valsts konkursu mākslā, kura tēma bija “Kustība”. Kā būs veicies, uzzināsim vēlāk. Paldies skolotājai Īrai un audzēkņiem!

25.martā Mūzikas nodaļas pedagogi Vladimirs Berezins un Inese Lavrinoviča sniedza nelielu koncertu Rundāles novada represētajiem Rundāles novada domes Jaunajā zālē.

30.martā Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas audzēkņu darbi par kaķiem tiks izstādīti Aspazijas pasākumā Saulaines PV zālē, bet Mūzikas un mākslas nodaļas pedagogi sniegs Aspazijai veltītu koncertu.

31.martā Mūzikas un mākslas pedagogi dosies uz Jūrmalu, uz Aspazijas māju, lai paviesotos ar Aspazijai veltītu uzvedumu “Kafijas vakarā ar Aspaziju”.

Aprīlis arī būs pasākumiem bagāts- gan Mākslas dienas, gan vecāku sapulce, gan Mūzikas nodaļas audzēkņu dalība konkursos un pasākumos.

10.aprīlī uz A.Žilinska konkursu Jelgavā dosies Vokālās klases audzēknes un pedagoģe Inese Lavrinoviča, 11.aprīlī konkursā “Zemgales ģitārists”Jelgavā piedalīsies ģitārspēles klases audzēkņi un pedagogs Vladimiurs Berezins.

MMskolas vadītāja L.Lauskiniece