Šodien vārda dienas svin: Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Mācībizrāde “Kā top izrāde?”

Mācībizrāde “Kā top izrāde?”

22. aprīlī plkst. 13.20  7.kl. mācībizrāde“Kā top izrāde?”

Projekta  “Latvijas Skolas soma” ietvaros tapusi mācībizrāde 
“Kā top izrāde?”.  Mācībizrāde ir veidota kā performatīva tiešsaistes lekcija skolēniem, kuras galvenais mērķis un uzdevums ir atraktīvā un saistošā formātā parādīt jauniešiem, ka teātris ir kas vairāk par aktieri, kurš no galvas iemācījies lugas tekstu. Mācībizrādi var iekļaut mācību priekšmeta “Teātra māksla” programmā, lai veidotu izpratni par teātra mākslu kā darbības mākslu. Izrāde notiek tiešsaistes platformā ZOOM.
Mācībizrāde tapusi VKKF mērķprogrammas ““Latvijas skolas soma” satura radīšanai” ietvaros. Izrādes veidotāji ir Liepājas teātra darbinieki – aktieri (Armands Kaušelis, Pēteris Lapiņš, Karīna Tatarinova), režisors Leons Leščinskis un dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce.