Šodien vārda dienas svin: Lolita, Vitolds

Lepojamies! Skaļās lasīšanas sacensības

Lepojamies! Skaļās lasīšanas sacensības

Šodien mūsu skolas 5. klases skolēni Emīlija Ūdre un Ervīns Cuzanovskis piedalījās Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības Bauskas posmā.

17 dalībnieku konkurencē Emīlija saņēma žūrijas simpātijas pārsteigumu, bet Ervīns saņēma ielūgumu pārstāvēt Bauskas novadu Zemgales posmā. Vēlam veiksmi! Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības ir konkurss 11-12 gadus jauniem 5. klases skolēniem ar mērķi pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku.            

Paldies skolotājai Lindai Strautiņai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā un iesvesmošanā!