Šodien vārda dienas svin: Alfs, Bernadeta, Mintauts

Labo darbu nedēļa

Labo darbu nedēļa

Labo darbu nedēļas aktivitātes

No 15. – 21.oktobrim Latvijā “Labo darbu nedēļa 2018” veltīta Latvijas valsts simtgadei. Jau desmito gadu labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv rīkotajā akcijā “Labo darbu nedēļa” ikviens tiek aicināts sniegt palīdzību un vairot palīdzēšanas kultūru Latvijā.

4., 9.kl. gāja palīdzēt sakopts Rundāles pils parku, 8.,10., 11.,  palīdzēja vientuļiem cilvēkiem, 3. kl. veidoja dekoru Rundāles novada Sociālajam centram, 2. kl., veidoja grāmatu „100 vārdi Latvijai”, 1.,5, kl. sakopa vidi ap sevi, 6.b klase sakopa Mākslas skolas teritoriju, 6.a kl.  kopā ar vecākiem labiekārtoja rotaļlaukumu,7 kl. jau ir kļuvusi par tradīciju sakopt kapu teritoriju

Liels paldies visiem!

Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!