Šodien vārda dienas svin: Jadviga, Laura

Jaunās Svitenes skolas atklāšana

Jaunās Svitenes skolas atklāšana

2014. gada 6. janvārī tika atklāta jaunā Svitenes skola.
Atklāšanas pasākums sākās ar skolēnu, skolotāju un vecāku gājienu no vecās skolas uz jauno. Kaut arī līņāja lietus, visus klātesošos uzrunāja gan novada domes priekšēdētājs Aivars Okmanis, gan Pilsrundāles vidusskolas direktore Anda Liškauska, gan šīs skolas saimniece Gunta Novika. Paldies tika teikts SIA Kvēle celtniekiem, būvuzraugam Aldim Iesalniekam un Guntai Novikai, kura ar savu kolektīvu un vecāku palīdzību iekārtojusi šīs ēkas telpas, lai mācības varētu šeit atsākties.
Priecīgāku noskaņu visiem radīja folkroras kopas „Svitene” dalībnieku dziesmas, kā arī salūts.
Pēc svinīgās lentas pārgriešanas visi varēja apskatīt jaunās telpas.
Paldies visiem, kuri palīdzēja iekārtot šo ēku, protams, ka vēl nav padarīts viss, bet ceram šī mēneša laikā iekārtot atbilstoši visas telpas.