Šodien vārda dienas svin: Ainārs, Uva, Zigfrīds

Izteiksmīgās runas konkurss “Es esmu Latvija”

Izteiksmīgās runas konkurss “Es esmu Latvija”

Novembris Latvijā ir patriotu mēnesis, kad atceramies savas valsts vēsturi un godinām tautas varoņus, kad ikvienam ir iespēja izteikt labus vēlējumus savai valstij dzimšanas dienā.

Lai veicināti skolēnu patriotisko piederības sajūtu Latvijai un izpratni par mūsu tautas kultūrvēsturisko dzejas mantojumu un tā saglabāšanu, mūsu skolā 16.novembrī norisinājās izteiksmīgās runas konkurss sākumskolas klasēm. Izvēlētie dzejoļi bija daudzveidīgi un skanīgi. Sagatavotie priekšnesumi bija skolēnu dāvana Latvijai 105. dzimšanas dienā.

Jau ilgāku laiku pirms konkursa noritēja intensīva gatavošanās. Skolēni mācījās deklamēt latviešu dzejnieku dzeju. Pirmā konkursa kārta norisinājās klasēs. No katras klases uz skolas konkursu tika izvirzīti paši labākie priekšnesumi.

Lai konkurss noritētu godīgi, skolēnu sniegumu vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija skolas logopēde Sarmīte Rutka, direktores vietniece audzināšanas darbā Aiga Vangale, sociālo zinību un vēstures skolotāja Agrita Jeršova. Konkursa gaitā viens pēc otra žūrijai savu prasmi demonstrēja 18 konkursa dalībnieki.

Apkopojot rezultātus, žūrija noskaidroja uzvarētājus.

Konkursā godalgotas vietas ieguva:

1.-2.klašu grupā:

1.vieta Marta Brezina 2.klase, Mārtiņš Behmanis 2.klase

2.vieta Ralfs Dubovskis 1.klase

3.vieta Atis Krikščūns 1.klase

3.-4.klašu grupā:

1.vieta Elizabete Brūvere 3.b klase

2.vieta Marta Blūdža 3.a klase, Raimonds Rauda 3.b klase

3.vieta Henrijs Paičs 4.klase

Paldies visiem konkursa dalībniekiem!