Šodien vārda dienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris

“Izskaties redzēts”

Pēdējā dienā pirms pavasara brīvlaika Pilsrundāles vidusskolā tika rīkots pasākums “Izskaties redzēts”. No Bērsteles skolas piedalījās 1.b klase ar grupas Bermudu Divstūris dziesmu “Disko”. Skolēni pasākumam gatavojās rūpīgi. Pagarinātās dienas grupās ilgi mēģināta horeogrāfija. Tērpu piemeklēšana izvērtās par interesantu nodarbi, jo bija jālaiko vairāki varianti. Skolēniem tā bija lieliska iespēja izpausties. Katrs izpaudās kā personība, tomēr tas bija arī liels grupas darbs. Beigās patīkams pārsteigums – priekšnesums ieguva godpilno 1.vietu!!! Skolēniem bija neviltots prieks, jo konkurence bija milzīga. Visi priekšnesumi bija rūpīgi gatavoti. Pēc konkursa varēja izkustēties diskotēkā. Paldies rīkotājiem par šo pasākumu!