Šodien vārda dienas svin: Ziedonis

Eņģeļa sirds

Saite: https://engelasirds.lv/

2024. gada 25. janvārī Pilsrundāles vidusskola uzsāk sadarbību ar Latvijas labdarības organizāciju – biedrību “Eņģeļa sirds”. Šodien skolu apmeklēja biedrības pārstāves Ivanda Bite un Zane Šmite, lai tiktos ar direktori Daigu Saku un pārrunātu tālāko sadarbību. Mūsu mērķi ir līdzīgi – rūpe par bērnu izglītību, izaugsmi un attīstības veicināšanu.

Biedrības “Eņģeļa sirds” galvenā misija ir veicināt bērnu un jauniešu izglītības līmeņa celšanu, izkopt un attīstīt bērnu talantus jau no mazotnes un motivēt mainīt dzīves uztveri caur izglītojošiem pasākumiem. Biedrības mērķauditorija ir bērni un jaunieši no mazturīgām un daudzbērnu ģimenēm attālākajos Latvijas lauku reģionos.

Mēs aktīvi atbalstām programmu “Spārno talantus”, kurā katru mēnesi tiek izvirzīts viens no “Eņģeļa sirds” redzeslokā nonākušiem talantīgiem jauniešiem no maznodrošinātām ģimenēm Latvijā. Šīs ģimenes nespēj apmaksāt papildu izglītojošas nodarbības vai nometnes, kurās viņu bērni varētu izkopt un attīstīt kādu īpašu talantu. Atbalsts tiek sniegts konkrētam bērnam vai ģimenei, cerot, ka tas palīdzēs īstenot bērna sapņus un nākotnes plānus. Esam gandarīti, ka arī mūsu skolas kādam talantīgam jaunietim būs iespēja īstenot savus sapņu!