Šodien vārda dienas svin: Mirta, Ziedīte

Mūzikas un mākslas skola

Mūzikas un mākslas skolas

IZLAIDUMS 2023. GADA 31.MAIJĀ

Noslēdzies Mūzikas un mākslas skolas 12. mācību gads!

Šis mācību gads mums bija ļoti radošs, koncertiem bagāts, taču skolas absolventiem 31.maijs bija īpašāka diena – saņemtas apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apgūšanu. Devītais izlaidums skolas pastāvēšanas vēsturē, pirmais izlaidums saksofona spēles programmā.

6 jaunie mākslinieki – 4 mūziķi un 2 mākslas klases absolventes izlaiduma dienā visus iepriecināja ar savu sniegumu – mūziķi muzicēja , bet mākslas klases absolventu darbus vērojām ekspresizstādē. Saksofona klasi absolvēja Guntis Putāns un Poļina Šaparenko – pedagogs Aigars Čudars, ģitārspēles klasi absolvēja Karlīna Trivoženkova – pedagogs Aigars Voitišķis un kora klasi absolvēja Kristiāns Spuļģis – pedagogs Jolanta Veršinska. Jaukā gaisotnē labus ceļa vārdus bērniem novēlēja skolas direktore Daiga Saka. Šis ir tikai mazs ceļa posms, kas noiets, bet neviens mēs nezinām, kā tālāk skolā gūtās zināšanas, prasmes audzēkņiem noderēs. Vai kāds turpinās savu mūzikas ceļu vai būs izglītots klausītājs – tas atkarīgs no pašiem. Savām mākslas klases audzēknēm labus ceļa vārdus vēlēja Mākslas nodaļas vadītāja Inese Mežkaze un māksliniece, skolotāja Īra Rozentāle. Viņas nedaudz arī kavējās atmiņās par skolas beigšanas darbu tapšanas procesu.

Mūzikas nodaļas vadītāja Ineta Pilverte sirsnīgu paldies teica vecākiem  – daļiņa ( mazs stūrītis) no apliecības pienākas arī vecākiem. Ikviena bērna dzīvē noteikti ir bijis brīdis, kad vairs negribas, kad viss apnicis. Un te nu vecākiem paldies par uzmundrināšanu, motivēšanu, reizēm pabāršanu un nu – esam Lielajā pasākumā – skolas izlaidumā!

Muzikālu sveicienu klausītājiem sniedza saksofona spēles skolotājs Aigars Čudars, atskaņojot tik populāro “Bītlu” skaņdarbu “Yesterday”.

Lai jauks brīvlaiks bērniem, lai pedagogiem vasarā jaunas idejas un radošums nepaiet garām, lai koncertiem, izstādēm  bagāta vasara un tiekamies nākamajā mācību gadā Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienībā “Mūzikas un mākslas skola”!

Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienības

“Mūzikas un mākslas skola”

Mūzikas nodaļas vadītāja Ineta Pilverte